Tootemenüü

Tootevalik

Topsihoidjad, munakarbid ja toidualused
Topside hoidjad, munakarbid ja erinevad toidualused on enim tuntud taaskasutatud pabermassist valmistatud tooted. Laialdase kasutamise peamiseks põhjuseks on mõistlik hind, keskkonnasäästlikkus ja mugavus, seda nii toodete kasutamisel kui käitlemisel. Pabermassist tooted ei muutu külmutamisel rabedaks ning neid sobib kasutada nii mikrolaine- kui tavaahjudes.       Pabermassist tooteid saab kasutada järgnevates toitlustusvaldkondades: *marja- ja puuviljakarbid ning -alused *pitsakarbid ja -alused (sobivad külmutamiseks ja soojendamiseks) *munaka..
Telefonide ja tahvelarvutite pakendid ja alused
Telefonid ja tahvelarvutid on kasutuses pea igas majapidamises ja saanud üheks väga oluliseks osaks inimese igapäevaelus. Müügi seisukohast on määrava tähtsusega toote pakendi kvaliteet ja selle välimus. GoPulp valmistab karpe ja telefonide ning tahvelarvutite pakendamise aluseid vastavalt toote eripärale. Kasutades kuumpressimistehnoloogiat tagame kõrgekvaliteetse, keskkonnasõbraliku ja esindusliku toote. Karpe ja aluseid on võimalik valmistada erinevates värvides                    ..
Elektroonilised seadmed ja komponendid
Elektroonikatoodete pidev areng tagab elukvaliteedi tõusu ning järjest laialdasema toodete kasutamise erinevates eluvaldkondades. Suur osa elektroonikaseadmeid vajab tootele vastavat pakendit. Oluline on kaitsta seadmeid põrutuse ja vibratsiooni eest. GoPulp pakub võimalust sobiva pakendi disainimiseks ja valmistamiseks. Valmistame kaistepakendeid väiksematele elektroonikatoodetele, aga ka üksikutele seadmete osadele, mida on vaja eraldi pakkida. Pakendeid on võimalik valmistada erinevates värvides.      ..
Klaastoodete pakendid
Klaas on juba sajandeid laialdaselt kasutusel enamustes eluvaldkondades. Et vältida klaasi purunemist, on kaitsepakendil oluline osa. Võttes arvesse keskkonnasäästlikkust, praktilisust ja kasutusmugavust, on pabermassist pakend klaasi pakendamiseks hea võimalus, GoPulp kuumpressitud toode on õhuke, ruumisäästlik ja põrutustele vastupidav.                         ..
GoPulp @ 2018